Інструкція Корвалтаб® Експрес

Склад

Склад: глоду настойка (Crataegi fructus); пустирнику (собачої кропиви трава) настойка (Leonuri cardiacae herba); валеріани настойка (Valerianae radix); півонії настойка (Paeoniae); екстрагент (етанол), вода очищена, натрію бензоат. Вміст спирту етилового 30 %.

Рекомендована щоденна порція містить настойки рослин:

Інгредієнт30 крапель*60 крапель*
Глоду (Crataegi fructus)0,19 мл (ml)0,38 мл (ml)
Пустирнику (Leonuri cardiacae herba)0,19 мл (ml)0,38 мл (ml)
Валеріани (Valerianae radix)0,19 мл (ml)0,38 мл (ml)
Півонії (Paeoniae)0,19 мл (ml)0,38 мл (ml)

*1 крапля = 0,025 мл (ml) (30 крапель – 0,75 мл (ml); 60 крапель – 1,5 мл (ml)).

Без ГМО.

Рекомендації до споживання

Дієтична добавка Корвалтаб® Експрес може бути рекомендована в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин, що містяться у плодах глоду (флавоноїди, холін, ацетилхолін, дубильні речовини, фітостерини), у кореневищі та коренях валеріани (складний ефір борнеолу та ізовалеріанової кислот, борнеол, ізовалеріанова кислота, алкалоїди, дубильні речовини, цукри), у траві кропиви собачої або пустирнику (ефірна олія, сапоніни, дубильні речовини, алкалоїди), у коренях і траві півонії (феноли, дубильні речовини, органічні кислоти), які позитивно впливають на функціональний стан центральної та вегетативної нервової системи, для підтримки серцево-судинної системи при нервовому напруженні, при стресових ситуаціях. Комплексна дія складових сприяє покращенню самопочуття, якості сну та підвищенню фізичної працездатності при нервовому збудженні у людини.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Дорослим по 10-20 крапель, попередньо розбавивши в 50 мл (ml) води, 3 рази на день за 15 хвилин перед вживанням їжі або за рекомендацією лікаря. У разі потреби запивати достатньою кількістю води.

Термін вживання

Визначає лікар індивідуально

Застереження до споживання

Не рекомендується при підвищеній чутливості до складових компонентів продукту. Не слід вживати дітям до 18 років, вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю. Дієтична добавка Корвалтаб® Експрес не призначена для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не може використовуватися як замінник повноцінного раціону харчування. Під час споживання дієтичної добавки слід утримуватися від керування транспортними засобами та виконання іншої роботи, що потребує підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем.

Мінімальний термін придатності

Спожити до кінця дати, зазначеної на упаковці; термін придатності – 3 роки від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. При зберіганні допускається утворення осаду.

Форма випуску

Краплі оральні, по 25 мл (ml) у флаконі-крапельниці № 1 або у флаконі № 1 або по 50 мл (ml) у флаконі № 1.

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів)

ТОВ «АСІНО УКРАЇНА», Україна, 03124, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, будинок 8, тел.: +38 (044) 281-23-33.

Найменування та місцезнаходження виробника

ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика», Україна, 12430, Житомирська обл., Житомирський район, с. Станишівка, вул. Корольова, будинок 4, тел.: +38 0412 48-11-31.
Дієтична добавка не містить фенобарбіталу, тому підходить для тривалого прийому*

* застосуванням ознайомтесь з інформаційним листом та проконсультуйтесь з лікарем.